Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 43

Тема: Идеи за подаръци

правоспособен юрист Аватара на malinka
    Град
    София
    БЛАГОДАРЯ!
    2 262
    Thanked 2 174 Times in 870 Posts

Smile Идеи за подаръци

Тъй като сега наближават коледните и новогодишни празници, а също рожденни и именни дни какви подаръци ще направите на вашите близки?

Скоро баща ми ще отпразнува своя 50г юбилей и съм много затруднена какъв подарък да измисля, ще се радвам ако вие споделите ваши идеи и предложения.
    Благодаря ви!
    Pacta clara, boni amici!

FruItS aLl ovEr THe WorLd UnITe!

БЛАГОДАРЯ!
    5 639
    Thanked 7 706 Times in 2 613 Posts

По подразбиране Относно: Идеи за подаръци

Цитирай Първоначално написано от malinka
    Тъй като сега наближават коледните и новогодишни празници, а също рожденни и именни дни какви подаръци ще направите на вашите близки?

Скоро баща ми ще отпразнува своя 50г юбилей и съм много затруднена какъв подарък да измисля, ще се радвам ако вие споделите ваши идеи и предложения.
    Благодаря ви!
    Малинка, да ти кажа мойте близки са далеч и им изращам пари, та да си купят от каквото те имат нужда.Моят направи тази година 40 и му подарих разходка с балон.Когато свекърва ми навърши 60, и поръчахме оригинална сахер торта(от Австрия), тя беше в комплект с кутия хубаво кафе и две чашки за кафе.Не можеш да си представиш каква беше нейната реакция(ние живеем в Холандия, тя в Израел а подаръка се доставя от Австрия), ревейки ми звъна по телефона за да ни каже, че по-хубав подарък до сега не е получавала.На всичо отгоре и полвината и град разбра как сме я изненада ли.Миналата година имаха кръгла годишнина от свадбата и се чудехме какво да им подарим, те си имат почти всичко.Тогава се сетих, че нямат една обща снимка на нас(син,снаха и внучка), та зписвам аз час в едно фото студио, направиха ни много хубава портретна снимка, купихме рамка и така и този път улучихме 10.

3. The Following 2 Users Say Thank You to mam For This Useful Post:

amiami (18-12-07),malinka (16-12-06)

Мalinka наистина темата за подараци не е никак лоша идея ако трябва даже да съм честна аз повече обичам да подарявам отколкото да получавам а Коледата ми е най-любимия празник в годината
    За любилеен подарак нямам идея,но по важното е че подарака ще е от сърце от колкото самия подарак,нали знаеш важен е жеста.Ам все пак ще помисля А mam много интересни идей макар че из България не съм виждала до сега някой да лети с балон

5. The Following User Says Thank You to shamandura For This Useful Post:

malinka (16-12-06)

охх нали пък много умни неща казах че го пуснах и два пъти чак

Part Bionic Аватара на Amina
    БЛАГОДАРЯ!
    815
    Thanked 1 395 Times in 732 Posts

Благодаря ви!

Аз днес купувах подаръци, голяма разходка направих.

На Аминов купих халат, "Празникът на козела" на Варгас Льоса, престилка за готвене, на която пише The President is Lying и една игра за спътници в живота, нещо като Монополи, но печелиш не пари, а нещо друго.

Купих още един куп работи за рода и приятели, сред които няколко много красиви коледни украшения, книга на Литвиненко за ФСБ, книгата на Ваксберг за процеса срещу Милошевич, бижута, предмети за украса на дома и една тениска с напис Che Burashka.

И на себе си направих подарък: "Игра на дама" на Кортасар. Таман, във вторник излитам, явно ще ни извозват с автобуси към Пловдив или Бургас, няма да ми е скучно.
    От глезените тънки до гърдите
    тя бе жена.
    Нататък беше лято.

БЛАГОДАРЯ!
    5 639

Цитирай Първоначално написано от shamandura
    Мalinka наистина темата за подараци не е никак лоша идея ако трябва даже да съм честна аз повече обичам да подарявам отколкото да получавам а Коледата ми е най-любимия празник в годината
    За любилеен подарак нямам идея,но по важното е че подарака ще е от сърце от колкото самия подарак,нали знаеш важен е жеста.Ам все пак ще помисля А mam много интересни идей макар че из България не съм виждала до сега някой да лети с балон
    Еми ети една идейка на готово, демек да направиш ти такава фирмичка, дето да предлага летене с балон.А сега към Малинка, моме хубава я кажи какви хобита има бащати, какво обича и т.н.,щото така ще е по лесно да предлагаме идейки.

найстина добра идея макар че на моита възраст ще ми е малко трудно да направя фирма,но все пак ще разуча въпроса и като стане ще ти пратя ПЪРВИЯ български балон в Холандия да се повозите.

правоспособен юрист Аватара на malinka
    Град
    София
    БЛАГОДАРЯ!
    2 262
    Thanked 2 174 Times in 870 Posts

Цитирай Първоначално написано от mam
    Еми ети една идейка на готово, демек да направиш ти такава фирмичка, дето да предлага летене с балон.А сега към Малинка, моме хубава я кажи какви хобита има бащати, какво обича и т.н.,щото така ще е по лесно да предлагаме идейки.
    Mam много хубави подаръци сте направили на вашите близки.
    Ами какво харесва баща ми ли....мммммм да помисля Аз искам някакъв хубав сувенир да подаря, ама не се сещам точно какво. Мисля си нещо за вино, защото това е любимото му питие, още някаква книга, която да е подходяща за мъж на тази възраст ииии още като се сетя
    Pacta clara, boni amici!

FruItS aLl ovEr THe WorLd UnITe!

БЛАГОДАРЯ!
    5 639

Mam много хубави подаръци сте направили на вашите близки.
    Ами какво харесва баща ми ли....мммммм да помисля Аз искам някакъв хубав сувенир да подаря, ама не се сещам точно какво. Мисля си нещо за вино, защото това е любимото му питие, още някаква книга, която да е подходяща за мъж на тази възраст ииии още като се сетя
    Малинка, можеш да му вземеш например хубава чаша за вино и да я занесеш на някой, който да ти гравира нещо хубава на нея.Ту продават разни интересни запушалки за бутилките вино, та може да видиш дали и при теб има нещо такова.Друго което се сещам е да му купиш някой по интересен тирбушон, абе с една дума разходисе виж каво има по магазините и сърцето ще ти подскаже какво да му купиш.Успех.

12. The Following User Says Thank You to mam For This Useful Post:

malinka (16-12-06)

Град
    Utrecht
    БЛАГОДАРЯ!
    369

Talking Относно: Идеи за подаръци

И аз си мислъ, чи многу ий важну дъ съ пудъри нещу ут сърце. Амъ ней толкувъ важну кво шъй точну...нещу си там зъ пударък. Те и крафкити тъка многу съ радвът къту им пудъръ пу иднъ балъ с люцернъ, па съ радвъм и аз, чи съм ги зърадвъл.Аз нъпример многу убичъм дъ ми пудърявът, амъ къту никуй нище и саму съ нъдявъм нъ халус. Тъ зъ тва пудърявъйти си, щоту тва дуставя радуст и води ду щастие...ЯЯЯ!
    ....When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

14. The Following User Says Thank You to Wolf For This Useful Post:

Мила (17-12-06)

Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Необичайни подаръци за Коледа
    От lordm във форум На лафче
    Отговори: 8
    Последно мнение: 15-12-12, 17:31
  2. Търся идеи за хол и спалня
    От viivi във форум DIY - Направи си сам
    Отговори: 16
    Последно мнение: 08-03-09, 21:35
  3. Малко идеи за украса
    От stertje във форум DIY - Направи си сам
    Отговори: 11
    Последно мнение: 13-01-07, 12:45
  4. Какви подаръци биха Ви впечатлили?
    От BaiBradur във форум На лафче
    Отговори: 34
    Последно мнение: 01-08-06, 22:09
  5. Моля дайте идеи за отговор на въпроса...
    От lesinia във форум Канада - Canada
    Отговори: 37
    Последно мнение: 25-02-06, 23:38

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •